Yeriniz nerededir?

Mağazamız Mahmudiye Mh. Gazcılar Sk. No:22 16400 İnegöl/Bursa

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut değildir. Havale, eft, kredi kartı, banka kartı veya sanal kart ile ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi yöntemlerle ödeme yapabilirim?

Web sitemiz üzerinden havale, eft, kredi kartı, banka kartı veya sanal kart ile ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Taksit seçeneğiniz var mı?

Web sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerde belirtilen banka kartlarına taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Aldığım ürün elime ne zaman ulaşacak?

15 iş günü termin süremiz vardır.

Nakliye ücreti ne kadar?

Seçeceğiniz ürün ve adete bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Özellikle set veya adetli sandalye siparişlerinizin, İstanbul harici şehirlere sevkiyatları Ambar (kara taşımacılık) vasıtası ile yapılmaktadır. Set ve adetli siparişler hem ağırlık hem de hacimsel olarak yer kapladığında kargo maalesef ekonomik bir seçenek olmamaktadır. Nakliye ücreti siparişinizi oluştururken eklenecektir.

Ürünler size ulaşana kadar olan nakliyesi süresince oluşabilecek ezik, kırık çizik vb durumlar firmamız sorumluluğundadır.

 

Ürünleriniz garantili midir?

 

Tüm ürünlerimiz yasalar gereği 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Bkz:  Garanti belgesi ve Kullanım Kılavuzu

Ürünler kurulu mu geliyor?

 

Ürünlerin nakliyesi sırasında zarar görmemesi ve nakliye masrafını azaltmak adına demonte olarak gönderimi sağlanmaktadır.

 

Kurulum için gerekli tüm (somun, vida, alyan, civata vb.) parçalar koli içerisinde ürün ile birlikte gönderilmektedir. Ürünlerimizin büyük çoğunluğu kolay kurulum ürünlerdir.

 

Ürün beklediğim gibi çıkmadı ne yapmalıyım?

14 gün yasal süre ile koşulsuz iade veya değişiklik hakkınız bulunmaktadır.